Güvenlik Filesi Yenimahalle

Güvenlik Filesi Yenimahalle: İnşaat güvenlik filesi başta olmak üzere, merdiven boşluk fileleri, havuz güvenlik fileleri, balkon kuş ve güvenlik fileleri, halı saha fileleri gibi tüm ürünleri firmamızdan istediğiniz ebat ve miktarlarda temin edebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bize ulaşınız. Yenimahalleden Tüm Türkiye genelinde satış ve sevkiyatımız mevcuttur.

ÜRÜNLERİMİZ

Yenimahalle İnsaat Güvenlik Filesi

Yenimahalle İnşaat Güvenlik filesi alanında kullanılmakta olan her çeşit file ve bağlantı ekipmanlarının üretimini ve satışını yapıyoruz.

Yenimahalle Merdiven Koruma Filesi

Yenimahalle Merdiven koruma fileleri ana okulu, kreş, ilkokul ve orta okullarda çocuklarımızın güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Yenimahalle Kuş Koruma Filesi

Fabrikalarda, Bahçelerde ve tarım alanlarında, teras ve balkonlarda, kuşların girişlerini önlemek amacıyla kullanılan bir file çeşididir.

Yenimahalle Havuz Güvenlik Filesi

Kış aylarında kullanılmayan havuzların oluşturabileceği herhangi bir kazayı önlemek amacı ile kullanılan güvenlik filesi çeşididir.

Yenimahalle Balkon Koruma Filesi

Çocukların sarkmalarını engellemek, kedi kuş gibi hayvanların içeri ve dışarı geçişlerini engellemek için kullanılan koruyucu bir üründür.

Yenimahalle Halı Saha Filesi

Firmamızda halı saha filesi üretimi için oldukça dayanıklı olan polipropilen yada poliamed türü iplikler kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Yenimahalle Galeri Boşluğu Filesi

Galeri boşluklarının daha güvende olması için tasarlanan galeri boşluk filelerini tüm ebatlarda üretimi ve montajı firmamızca yapılmaktadır.

Yenimahalle Oyun Parkı Filesi

Oyun parkı güvenlik filesi alanında kullanılmakta olan her çeşit file ve bağlantı ekipmanlarının üretimini ve satışını yapıyoruz.

Hizmet Özelliklerimiz

Yenimahalle güvenlik filesi Firması olarak üretim ve satışını TSE garantili olarak yapıyoruz ve daima müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz.

Üretimde Kalite

Ürünlerimiz TSE garantilidir ve üretimlerimizi kalite ve güvenlik kurallarına uygun olarak üretiyoruz.

Tüm Türkiye'ye Satış

Güvenlik filesi üretim, satış ve montaj hizmetimiz Tüm Türkiye geneline sunulmaktadır.

Uygun Fiyat Avantajı

File üretim ve satışında kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Deneyimli Personel

Güvenlik filesi montajı deneyimli personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Yenimahalle İnşaat güvenlik Ağı

satış ve montaj hizmeti İnşaat güvenlik filesi sertifikası olan ürünlerle Ankara içi bedava dağıttığı kargo avantajıyla. İnşaat güvenlik filesi kullanımı son senelerde yaygınlaşmış, özellikle 2010 senesinde kullanımı artarak inşaatlarda üst katlardan aşağıya malzeme ve çalışanların düşmelerini engelleyerek koruma sağlaması bakımından önemli hale gelmiştir. İnşaat güvenliğinin bugün en önemli ögelerinden biri inşaat güvenlik ağlarıdır. Personel düşmelerini engelleyen bir can kurtaran gibidir. İnşaatlardaki güvenliğin sağlanması, düşme durdurma gibi güvenlik tedbirlerinin alınması dış cephe ağlarıyla olanaklı hale gelmiştir.

İnşaat Güvenlik File Fiyatları

İnşaat güvenlik ağ fiyat bilgisini firmamıza telefon ederek veya iletişim formundan bize ulaşarak hemen öğrenebilirsiniz. Sertifikalı ürünler sunuyoruz. Ankara ve Yenimahalle içi ücretsiz dağıttığı nakliye hizmetimiz standart bir hizmet olarak sunulmaktadır.

Güvenlik Ağı Montajı

Gerek nakliye ve montaj, gerekse satış sonrası destek hizmetleri İnşaat güvenlik filesi garantisiyle sizler için sunulmaktadır. İnşaatların yüksek katlarına montajının yapılması uzmanlık ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Standartlara uygun ve sağlam bir montajın yapılması hayat kurtarır. Gerek malzeme düşmelerinde gerek personel düşmesini engellemesi bakımından dış cepheye monte edilecek güvenlik ağının sağlam ve dayanımlı olarak montajının sağlanması önerilir. Daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Ağları Yönetmeliği

Güvenlik filesinin gerektiği, inşaatlarda yüksek katların bulunduğu projelerin çoğu zaman yer aldığı İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Adana gibi şehirlere ürünlerimiz ulaşmaktadır. İnşaat güvenlik filelerinin üretiminde İş Sağlığı ve Güvenliği Tedbiri yönetmeliği tarafından belirlenen uygun standartlarda üretim ve montajı yapılması mecburiyeti getirilmiştir. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından paylaşılan GÜVENLİK AĞI İLE ÇALIŞMALARDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ belgesini inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ertugrul Gazi Mh M.Aksoy Sk. No: 92/A Sincan/ANKARA

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU