Güvenlik Filesi Antalya

Güvenlik Filesi Antalya: İnşaat güvenlik filesi başta olmak üzere, merdiven boşluk fileleri, havuz güvenlik fileleri, balkon kuş ve güvenlik fileleri, halı saha fileleri gibi tüm ürünleri firmamızdan istediğiniz ebat ve miktarlarda temin edebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bize ulaşınız. Antalya’dan Tüm Türkiye genelinde satış ve sevkiyatımız mevcuttur.

ÜRÜNLERİMİZ

Antalya İnsaat Güvenlik Filesi

Antalya İnşaat Güvenlik filesi alanında kullanılmakta olan her çeşit file ve bağlantı ekipmanlarının üretimini ve satışını yapıyoruz.

Antalya Merdiven Koruma Filesi

Antalya Merdiven koruma fileleri ana okulu, kreş, ilkokul ve orta okullarda çocuklarımızın güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Antalya Kuş Koruma Filesi

Fabrikalarda, Bahçelerde ve tarım alanlarında, teras ve balkonlarda, kuşların girişlerini önlemek amacıyla kullanılan bir file çeşididir.

Antalya Havuz Güvenlik Filesi

Kış aylarında kullanılmayan havuzların oluşturabileceği herhangi bir kazayı önlemek amacı ile kullanılan güvenlik filesi çeşididir.

Antalya Balkon Koruma Filesi

Çocukların sarkmalarını engellemek, kedi kuş gibi hayvanların içeri ve dışarı geçişlerini engellemek için kullanılan koruyucu bir üründür.

Antalya Halı Saha Filesi

Firmamızda halı saha filesi üretimi için oldukça dayanıklı olan polipropilen yada poliamed türü iplikler kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Antalya Galeri Boşluğu Filesi

Galeri boşluklarının daha güvende olması için tasarlanan galeri boşluk filelerini tüm ebatlarda üretimi ve montajı firmamızca yapılmaktadır.

Antalya Oyun Parkı Filesi

Oyun parkı güvenlik filesi alanında kullanılmakta olan her çeşit file ve bağlantı ekipmanlarının üretimini ve satışını yapıyoruz.

Hizmet Özelliklerimiz

Antalya güvenlik filesi Firması olarak üretim ve satışını TSE garantili olarak yapıyoruz ve daima müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz.

Üretimde Kalite

Ürünlerimiz TSE garantilidir ve üretimlerimizi kalite ve güvenlik kurallarına uygun olarak üretiyoruz.

Tüm Türkiye'ye Satış

Güvenlik filesi üretim, satış ve montaj hizmetimiz Tüm Türkiye geneline sunulmaktadır.

Uygun Fiyat Avantajı

File üretim ve satışında kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Deneyimli Personel

Güvenlik filesi montajı deneyimli personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Antalya inşaat güvenlik ağı

Antalya inşaat güvenlik ağı konusunda yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle az zamanda büyük işler başararak, hizmet sunmuş olduğumuz her alanda iş sağlığını ve güvenliğini daima en üst seviyede tutuyor, her zaman yenilikçi, rasyonel ve insan merkezli bir anlayış ile hayata dokunan çözümler üretiyoruz. Deneyimlerimizi ve öngörülerimizi hizmetlerimize entegre ederek güvenle büyüyor, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en kısa bir süre içinde en sağlam çözümleri sunmak için hep daha iyiyi amaçlıyoruz.

Kuruluşumuz itibariyle personel eğitimine ve uzun vadeli yatırımlara öncelik tanıyarak, rekabet gücümüzü arttırmaya devam ediyor, Türkiye pazarına sunmuş olduğumuz TSE Belgeli ve EN-1263-1 ve 2 standartlarına uygun file sistemlerimiz ve mutlu müşteri politikamızla hayata “güven” sunuyoruz. Teknik ve donanım yetkinliğine, gerekli bilgi düzeyine sahip olmanın avantajıyla güven uyandıran bir marka olma yolunda istikrarlı adımlarla ilerlerken, iş güvenliğinde üstlendiğimiz hayati rolün gereklerini de başarı ile gerçekleştiriyoruz.

İnşaat güvenliği mevzuatına göre yasal bir zorunluluk olan ve kazaları önlemede büyük önem teşkil eden iş güvenlik ağlarımızla fonksiyonel çözümler üretiyor, hayati tehditlerin önüne geçiyoruz. İnşaat Güvenlik Ağları olarak böylesine ciddiyet ve hassasiyet gerektiren bir alanda, mükemmelliği hedef alarak sıfır hata prensibi ile çalışmaya tüm çabamızla gayret gösteriyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ertugrul Gazi Mh M.Aksoy Sk. No: 92/A Sincan/ANKARA

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU