Güvenlik Filesi Adana

Güvenlik Filesi Adana: İnşaat güvenlik filesi başta olmak üzere, merdiven boşluk fileleri, havuz güvenlik fileleri, balkon kuş ve güvenlik fileleri, halı saha fileleri gibi tüm ürünleri firmamızdan istediğiniz ebat ve miktarlarda temin edebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bize ulaşınız. Adanadan Tüm Türkiye genelinde satış ve sevkiyatımız mevcuttur.

ÜRÜNLERİMİZ

Adana İnsaat Güvenlik Filesi

Adana İnşaat Güvenlik filesi alanında kullanılmakta olan her çeşit file ve bağlantı ekipmanlarının üretimini ve satışını yapıyoruz.

Adana Merdiven Koruma Filesi

Adana Merdiven koruma fileleri ana okulu, kreş, ilkokul ve orta okullarda çocuklarımızın güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Adana Kuş Koruma Filesi

Fabrikalarda, Bahçelerde ve tarım alanlarında, teras ve balkonlarda, kuşların girişlerini önlemek amacıyla kullanılan bir file çeşididir.

Adana Havuz Güvenlik Filesi

Kış aylarında kullanılmayan havuzların oluşturabileceği herhangi bir kazayı önlemek amacı ile kullanılan güvenlik filesi çeşididir.

Adana Balkon Koruma Filesi

Çocukların sarkmalarını engellemek, kedi kuş gibi hayvanların içeri ve dışarı geçişlerini engellemek için kullanılan koruyucu bir üründür.

Adana Halı Saha Filesi

Firmamızda halı saha filesi üretimi için oldukça dayanıklı olan polipropilen yada poliamed türü iplikler kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Adana Galeri Boşluğu Filesi

Galeri boşluklarının daha güvende olması için tasarlanan galeri boşluk filelerini tüm ebatlarda üretimi ve montajı firmamızca yapılmaktadır.

Adana Oyun Parkı Filesi

Oyun parkı güvenlik filesi alanında kullanılmakta olan her çeşit file ve bağlantı ekipmanlarının üretimini ve satışını yapıyoruz.

Hizmet Özelliklerimiz

Adana güvenlik filesi Firması olarak üretim ve satışını TSE garantili olarak yapıyoruz ve daima müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz.

Üretimde Kalite

Ürünlerimiz TSE garantilidir ve üretimlerimizi kalite ve güvenlik kurallarına uygun olarak üretiyoruz.

Tüm Türkiye'ye Satış

Güvenlik filesi üretim, satış ve montaj hizmetimiz Tüm Türkiye geneline sunulmaktadır.

Uygun Fiyat Avantajı

File üretim ve satışında kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Deneyimli Personel

Güvenlik filesi montajı deneyimli personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Adana inşaat güvenlik ağı

Güvenlik filesi, çalışma sırasında muhtemel yüksekten düşme neticesinde çalışanların düştükleri mesafeyi sınırlandırarak ölümlü iş kazalarının önüne geçer. Güvenlik filesi hemde ağın çevresinde ya da altında bulunan insanları dış cepheden gelebilecek malzeme düşmesi, kopması, uçması gibi istenmeyen durumlardan korur ve güven içinde hareket etmelerini sağlar. Maliyet açısından uygun olması nedeniyle işletmelerce tercih edilen güvenlik ağı yapılarda döşemelere konulan ankrajlar vasıtası ile tutturulur. Borular güvenlik ağının bir alt katında olacak biçimde mafsallanır.

Oldukça ekonomik olan Emniyet filesi polipropilen ve poliamid iplerden düğümlü ya da düğümsüz olarak üretilmektedir. TS EN 1263-1, TS EN 1263-2 standartlarına uygun olarak üretilen güvenlik önleme filesi file halinde 1.5 ton çekme mukavemetine sahiptir. Adana Güvenlik filesi düşük fiyata sahip olmasına karşın bir hayli yüksek güvenlik sağlamakta olan bir üründür. Her türlü hava şartında çürümeye karşı 10 yıl garantili olan emniyet Adana inşaat güvenlik fileleri tekrar kullanılabilir.

Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan güvenlik filesi şaft boşluk kapama filesi, galeri boşluk kapama filesi, çatı altı boşluk kapama filesi, merdiven boşluk kapama filesi, asansör boşluklarında, kaba inşaat çalışmalarında vb. pek çok alanda güvenlik arttırıcı eleman olarak kolaylıkla kullanılmaktadır.

Yüksek kalite standartlarında en ideal güvenlik filesi fiyatları, file çeşitleri ve tecrübeli ekibimizden ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim kurunuz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ertugrul Gazi Mh M.Aksoy Sk. No: 92/A Sincan/ANKARA

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU